BİZ KİMİZ

İstanbul Best Sağlık, dünya çapında prosedürler sunan bir saç ekim kliniği olarak 2013 yılında İstanbul’da kuruldu. İstanbul Best Sağlık, 43 kişilik yetkin iş gücü ve Avrupa standartlarında hizmet kalitesi ile ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamayı görev edinmiştir. Ünlü İstanbul Best Sağlık saç ekim tesisi sekiz yıldır faaliyet göstermekte ve altı farklı dilde hizmet veriyor.

İstanbul Best Sağlık, dünya çapında prosedürler sunan bir saç ekim kliniği olarak 2013 yılında İstanbul’da kuruldu. Kuruluşumuzdan bu yana, saç ekimi alanındaki bilgi birikimimiz, deneyimimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile sektörde önde gelen bir konuma geldik. İstanbul Best Sağlık, 44 kişilik yetkin iş gücü ve Avrupa standartlarında hizmet kalitesi ile ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamayı görev edinmiştir.

Ünlü İstanbul Best Sağlık saç ekim tesisi, kuruluşumuzdan itibaren sekiz yılda 13.000’den fazla başarılı ameliyat gerçekleştirmiş ve halen altı farklı dilde hizmet vermektedir. Bu süre zarfında, hastalarımızın beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için sürekli olarak teknolojiyi ve tedavi yöntemlerini güncellemekteyiz. İstanbul Best Sağlık olarak, sağlık ve güzellik sektöründe markalaşmış bir isim olmanın yanı sıra, hastalarımızın sağlığına ve mutluluğuna katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Gelecekte de en iyi hizmeti sunmaya devam ederek, müşterilerimizin yaşamlarına değer katmaya devam edeceğiz.

MİSYON

İstanbul Best Sağlık olarak misyonumuz, hastalarımızın taleplerine bağlı olarak mümkün olan en iyi saç ekimi hizmetlerini sağlamaktır.

VİZYON

İstanbul Best Sağlık’ın vizyonu, etnik köken veya cinsiyet kısıtlaması olmaksızın dünya çapında en iyi saç ekimi hizmetlerini sağlamaktır.

dubai vize , dubai vize al, dubai,vizesi,dubai vizesi
Sizleri İstanbul Sağlık bünyesinde eşi benzeri olmayan İstanbul Sağlık Lounge'a davet ediyoruz.

İstanbul Sağlık, Avrupa standartlarındaki hizmet kalitesiyle ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlama misyonunu benimseyen ve halen 6 farklı dilde hizmet sunan bir markadır.