özel yalı ataköy polikliniği

İstanbul Best Sağlık, alanında uzman doktorlar, sağlık personeli ve diğer klinik çalışanlarıyla etik ve güvenilir bir ortamda modern ve kaliteli saç ve sakal ekimi hizmeti sunmaktadır. Saç ve sakal ekimi konusundaki itibarımızı korumak için sürekli olarak yüksek kalitede işler üreten yetenekli tıbbi ekibimizle gurur duyuyoruz.

Özel Yalı Ataköy Polikliniği olarak, saç ve sakal ekimi konusunda uzman medikal ekibimizle birçok ülkeden pek çok kişiye hizmet sunmaktayız. VIP Saç ve Sakal Ekimi hizmeti sunmamız sayesinde, dünya çapında ünlü sanatçılar ve ünlülerin tercih ettiği bir klinik haline geldik. Bu VIP hizmetin başarısının temelinde, alanında uzman doktorlar, yetenekli sağlık personeli ve deneyimli ofis çalışanlarının bir arada çalışması yatmaktadır. Doktorlarımızın özgeçmişlerini incelemek isterseniz, detaylı özetleri sitemizde bulunmaktadır.

DR HAKKI GÖKHAN ERYILMAZ

YAŞ: 47

UYRUK: Türkiye

DR MAHMUT SATEKİN

YAŞ: 45

UYRUK: Türkiye

dubai vize , dubai vize al, dubai,vizesi,dubai vizesi
Sizleri İstanbul Sağlık bünyesinde eşi benzeri olmayan İstanbul Sağlık Lounge'a davet ediyoruz.

İstanbul Sağlık, Avrupa standartlarındaki hizmet kalitesiyle ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlama misyonunu benimseyen ve halen 6 farklı dilde hizmet sunan bir markadır.